Lepsze od worka foliowego. Woreczki z materiału do organizowania miejsca w domu i w podróży.

cak nie ryzykując zabrudzenia ciuchów. Dzisiaj o technikach pakowania i organizacji miejsca oraz o woreczkach.Brudne rzeczyMając problemy z walającą się po koszu na pranie bielizną można zrobić kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest o

Dodane: 16-07-2016 09:55
Lepsze od worka foliowego. Woreczki z materiału do organizowania miejsca w domu i  w podróży. Kto potrzebuje ? Jest to rzecz dedykowany raczej dla kobiet, które muszą wyglądać elegancko\estetycznie w każdej sytuacji. To wyrób dobry również dla podróżujących, by umieścić buty w plecak nie ryzykując zabrudzenia ciuchów. Dzisiaj o technikach pakowania i organizacji miejsca oraz o woreczkach.

Brudne rzeczy

Mając problemy z walającą się po koszu na pranie bielizną można zrobić kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest oddzielny koszyk na bieliznę właśnie. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety: posiadając małą łazienkę zajmujemy przestrzeń, którą można by wykorzystać na coś innego, można zapomnieć o bieliźnie w drugim koszu i puścić pranie bez niej.

Drugim, lepszym pomysłem jest pakowanie bielizny do materiałowego woreczka przywieszonego na górze kosza na pranie. W ten sposób mamy całe pranie w jednym pojemniku, ale jednak rozdzielone. Można też rozdzielić w ten sposób skarpetki od reszty bielizny, lub podzielić na męskie i damskie rzeczy.


Małe mieszkanie

Małe mieszkanie to kłopot niejednej pary na dorobku. Z własnego doświadczenia powiem, że klucz do to dobrze wykorzystana przestrzeń- w każdy możliwy sposób...

Dobrze sprawdzają się szafy w zabudowie, duża ilość miejsca na dodatkowe, nieużywane rzeczy oraz przestrzeń na ciuchy i środki czystości. Można też znaleźć ciekawe patenty jak wykonać np. łóżko chowane w ścianę lub łóżko-stolik. To świetne triki, które pozwolą zaoszczędzić masę miejsca w salonie czy sypialni.


Podróż i pakowanie

Pakowanie się to chyba jedna z najgorszych rzeczy w czasie urlopu- przynajmniej dla mnie. Jest to na tyle uciążliwe, ze powstała niezliczona ilość poradników jak należy się pakować, aby jak najwięcej rzeczy się zmieściło do walizki.

Jednak zawsze napotyka się dodatkowe problemy np. co zrobić z brudna bielizną w trakcie wakacji przecież mało kto robi pranie. Można oczywiście zapakować ją w foliówkę, ale to rozwiązanie jest mało eleganckie i estetyczne.