Ślub czy inna uroczystość- trzeba DJ'a

klub muzyczny lub po prostu klub ? miejsce organizacji występów muzycznych i artystycznych, imprez tematycznych lub po prostu miejsce spotkań młodych ludzi, którzy bawią się przy akompaniamencie muzyki, najczęściej opracowywanej p

Ślub czy inna uroczystość- trzeba DJ'a Wybór DJ'a na istotną dla nas okazję to bardzo trudne zadanie. Warto dobrze przeszukać oferty w poszukiwaniu . Dziś o muzyce klubowej i DJ'ach.

Dj w naturalnym środowisku

Klub nocny, klub muzyczny lub po prostu klub ? miejsce organizacji występów muzycznych i artystycznych, imprez tematycznych lub po prostu miejsce spotkań młodych ludzi, którzy bawią się przy akompaniamencie muzyki, najczęściej opracowywanej przez DJa lub grupę DJ-ów.

...

Jest wiele rodzajów klubów, oferujących różne gatunki muzyczne i goszczących różne subkultury (np. kluby hip-hopowe, rockowe z muzyką klubową itp.). Niektóre kluby nie są związane z muzyką, np. kluby komediowe prezentują występy komików a w klubach teatralnych można obejrzeć przedstawienia grup aktorskich.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_nocny


Dj jako zawód

Zawód Dj'a to nie tylko puszczanie muzyki na imprezach. DJ często poświęca większość swojego czasu na dopracowywanie swoich umiejętności, szuka nowych inspiracji i układa swoje playlisty. Musi też dbać o posiadanie licencji na puszczane utwory.

Stanowi to pewną barierę dla młodych ludzi interesujących się tematem, a chcących zostać DJ'em. Początkowe wydatki an podstawowy sprzęt mogą przerosnąć nawet dobrze zarabiającego i ustatkowanego człowieka, a co dopiero młodego i niedoświadczonego dwudziestolatka.


Wikipedia i DJ klubowy

Klubowy DJ (ang. club DJ) ? miksuje elektroniczną muzykę taneczną (potocznie zwaną muzyką klubową) w klubach, barach, również na imprezach masowych. Jego zadanie z reguły polega na miksowaniu ze sobą utworów tanecznych w taki sposób, żeby publiczność mogła tańczyć bez przerw między utworami. Najczęściej zwalnia lub przyspiesza utwory sprowadzając je do jednakowego tempa, a następnie nakłada początek kolejnego utworu na koniec poprzedniego (miksuje) dla uzyskania bardzo płynnego przejścia między nimi. Utwory te są z góry przygotowane do miksowania. Zdarza się, że istnieje potrzeba stworzenia bardziej wyraźnego przejścia między utworami. Zadaniem DJ-a klubowego jest też odpowiednie reagowanie na potrzeby publiczności, ale we własnych granicach muzycznych. Powinien on dbać, aby muzyka nie stała się nudna, dlatego m.in nie powinien miksować muzyki znanej z mediów masowych.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/DJ